Virtuální operátor GoMobil zavedl tarif Rodina s neomezenými jednotkami ve své síti a dočasně zlevněnými datovými balíčky. Za rodinný tarif se 150 volnými minutami a 50 SMS, neomezenými volnými minutami a SMS v síti GoMobilu a 1 GB dat zaplatíte po slevě 335 Kč za měsíc.

GoMobil v červnu obohatil svůj ceník o staronový tarif Rodina. Umožňuje neomezené hovory a textové zprávy  rodině, která bude mít mobilní čísla u GoMobilu. Na spojení s účastníky v jiných sítích vyhradil  operátor 150 volných minut a 50 SMS. Tahle legrace přijde na 225 Kč měsíčně.

Pokud se ptáte, kde jsou nějaká mobilní data, základní tarif Rodina je nezahrnuje. Musíte je přikoupit podle tabulky, jinak vás budou stát celou 1 Kč za 1 MB. Slevu 50% na balíčky dat operátor slibuje jen k tarifům Rodina zakoupeným do konce letních prázdnin.

S 1 GB dat tak zaplatíte po slevě celkem 335 Kč. Pozor na omezení volných 150 minut jen pro volání do mobilních sítí. Při spojení na pevné linky (na čísla začínající dvojkou až pětkou) nelze volné minuty využít a zaplatíte 1,5 Kč za minutu hovoru. Z ceníku se tuhle informaci bohužel nedozvíte.

Koupit? Bez akční slevy na data ne. Se slevou možná, při silně převažující komunikaci mezi členy rodiny.