Nápověda Mobilní internet

Kalkulátor vyhledává mobilní internetové tarify rozdělení do několika skupin: Pro tablety a notebooky na tzv. datové SIM kartě (bez možnosti volat), datové tarify do mobilu s možností volat a posílat SMS a mobilní internet vázaný k hlasovým paušálním tarifům a předplaceným kartám. Uváděné ceny jsou vždy s DPH.

Údaje o dostupnosti mobilní služby, tj. pokrytí území ČR mobilním internetem vč. orientačních rychlostí připojení naleznete u síťových operátorů O2 , T-Mobile a Vodafone. Maximální rychlosti udávané operátory jsou teoretické a orientační, protože závisí na použité technologii, pokrytí, signálu a aktuálním stupni využívání přístupového bodu dalšími účastniky.

Potřebuji, Používám

Zadejte požadovaný objem dat v MB a vyberte typ přístroje, na kterém chcete mobilní připojení využívat.

Výsledek výpočtu

Po výpočtu se zobrazí prvních až 10 nejvýhodnějších tarifů, cena paušálu a útrata, kterou zaplatíte při zadaném provozu. Podrobnosti tarifu si zobrazíte stiskem tlačítka Více.

Filtr Mobilní internet umožňuje hledat tarify 3 typů: Určené výhradně (Bez volání) pro mobilní datové spojení, balíčky dat, které nelze koupit samostatně a jsou vázané na hlasové tarify (nastavení filtru K hlasovému tarifu) nebo k předplacené kartě (K předplacené kartě).

Pro zobrazení, kolik zaplatíte u operátora, který vás zajímá, použijte filtr Operátor. Jste-li omezeni kvalitou mobilního signálu, můžete najít všechny operátory v určité mobilní síti.