Nová řada tarifů O2 You platná od 1. září zahrnuje jeden dětský a tři studentské tarify. Ceny začínají na 299 Kč a končí na 749 Kč/měsíc za zcela neomezený tarif You Neo, avšak s rychlostí pouhých 5 Mbit/s.

Nová řada tarifů O2 You nahrazuje starší tarify [kůl:] pro studenty. Novinka je pro mladé do 26 let (studium už není podmínkou) i pro nejmladší, když Můj první tarif za 299 Kč s trochou dat (1 GB) a omezeným voláním (120 minut)  i SMS (jen do O2) by měl sloužit dětem. Za tyhle peníze nedává moc smysl.

Základní tarif You 5 GB za 399 Kč změnil jen název, nikoliv obsah a cenu. To neplatí o dalších dvou neomezených tarifech s 20 GB a neomezenými daty, kde došlo jak k navýšení datových objemů, tak cen. Nejvyšší You Neo funguje na nedostatečné rychlosti 5 Mbit/s. Do konce září O2 poskytne slevu v ceně jedné kávy.

Nové tarify jsou na rozdíl od podobných tarifů pro dospělé bezzávazkové. Ceny pro mladé operátor nasadil o cca 30% nižší oproti tarifům pro starší a 20gigabitovým tarifem O2 útočí na tarif Vodafonu s 15 GB za 499 Kč.