Virtuální operátor SAZKAmobil nabízí přes prázdniny mimořádný kredit 2 x 100 Kč pro nové zákazníky a současně platí i dlouhodobé odměny za dobití. Nováček si může u SAZKAmobilu přijít až na 300 Kč.

V rámci letní akce Extra kredit získá každý nový zákazník SAZKAmobilu, který si aktivuje předplacenou SIM kartu operátora do 31. srpna, kredit 100 Kč navíc. Pokud kartu poprvé dobije částkou minimálně 300 Kč do 7 kalendářních dnů od aktivace karty, získá další odměnu za první dobití 100 Kč.

Marketingová akce Extra kredit je kombinovatelná s každou odměnou za dobití 300 Kč s využitím Sazka karty. Se Sazka kartou nebo registrací na herním portále Sazka.cz obdržíte za každé dobití alespoň 300 Kč odměnu formou kreditu navíc nebo vylepšení základního tarifu předplacenky. Na výběr je ze 4 odměn podle obrázku.

Přednastavena je snížená jednotková cena hovorů a SMS ze 2,5 na 1,5 Kč/min a  z 1,5 na 1,3 Kč/SMS. Další tarifní odměny jsou 1 GB dat nebo neomezené volání a SMS v síti SAZKAmobil na 1 měsíc. Již zmíněný bonusový kredit 100 Kč se čerpá jako první, teprve následně se využije dobitý kredit. Bonusový kredit je platný 1 měsíc od připsání a nepřevádí se do dalších měsíců.