BLESKmobilem předem poskládané tarify Klasik a Top jsou výhodnější než kombinace služeb, které si připraví sám zákazník, ale datově znatelně pokulhávají za předplácenými tarify T-Mobilu pod virtuální značkou Kaktus. Ve vánoční akci od 8.11. lze získat 50% slevu na tarif Top na dva měsíce.

V minulé aktualitě jsme informovali o nových, relativně výhodných předplacených tarifech virtuálního operátora Kaktus od T-Mobilu. Hotové kombinované balíčky volání, SMS a dat nabízí již nějakou dobu také BLESKmobil. Jde o dva tarify, Klasik a Top.

Připravené kombinace služeb Klasik a Top jsou při vyčerpání mnohem výhodnější než běžná předplacenka operátora s dokoupenými daty, na druhou stranu si předplácíte de facto paušální tarif. Pokud na účtě nezbude dost peněz, tarif další měsíc přejde do módu předplacenky bez volných jednotek.

Suma 300 či 400 volných jednotek pro volání a SMS je flexibilnější, než kdyby byl počet volných minut a SMS pevně určen jako u Kaktusu. Obrovský nepoměr mezi BLESKmobilem a Kaktusem je v objemech dat. Pro více volající mohou být přesto zajímavější balíčky Klasik a Top s více hovorovými jednotkami, i proto, že netahají peníze přímo z platební karty jako u Kaktusu a lze využívat občasné výhody spojené s dobíjením. Nevyčerpané minuty, SMS ani data se však nepřevádějí do dalšího měsíce.

V rámci předvánoční akce platné ode dneška lze balíček BLESKmobilu Top koupit za polovinu 199 Kč po dva měsíce. Akce platí do 31.12. pro nové i stávající zákazníky.