O2, T-Mobile i Vodafone mají spuštěné akce na 10GB mobilní tarify se slevou. Nejméně výhodná je nabídka O2, lepší pochází od Vodafonu a většinu nejspíš osloví tarif T-Mobilu. Žádná z nabídek není určena pro často volající uživatele, schází neomezené hovory.

Společným jmenovatelem květnových akčních nabídek O2, T-Mobilu a Vodafonu, které teď krátce představíme, je balíček mobilních dat o objemu 10 GB pro málo volající.

O2 nabízí se slevou 200 Kč tarif O2 Data 10 GB při závazku 24 měsíců. Po slevě stojí 599 Kč a neobsahuje žádné volné minuty ani SMS.  O stovku méně přitom zaplatíte za akční tarif Data 5+5 GB se stejnými parametry odpovídajícími webovému tarifu Stříbrná O2 Data.

T-Mobile v květnu spustil akční tarif s 10 GB dat, stovkou minut i SMS za 499 Kč/měsíc. Na rozdíl od O2 dostanete volné hovorové jednotky a nejste k operátorovi nijak vázáni - nabídka platí bez dalších podmínek.

Stejně na tom budete u Vodafonu s akcí 10 GB dat+100 minut+neomezeně SMS za 599 Kč/měsíc. Tarif můžete ukončit kdykoliv - bez otravného dohadování a bububu, které zkouší O2.