Nadstandardní tarifní podmínky nejsou u GoMobilu prázdná slova. Pokud si nyní pořídíte paušální neomezený tarif Na pohodu za 499 Kč/měsíc, GoMobil vám z ceny poskytne slevu až 300 Kč/měsíc v případě, že tarif využijete jen částečně.

Vstřícnost k zákazníkům nechybí virtuálnímu operátorovi GoMobil. S 37 tisíci zákazníků patří k hrstce větších českých virtuálů a Český telekomunikační úřad ho předloni vyhodnotil jako nejférovějšího operátora na trhu.

Základní tarif GoMobil Na míru začíná na 25 Kč/měsíc. Operátor ho od představení v r. 2013 nezměnil, přesto zůstává oblíbený. Zákazník si tarif může ve značném rozsahu naladit a sám průběžně měnit podle potřeby.

Novinkou srpnového ceníku GoMobilu jsou podmínky poskytování neomezeného tarifu Na pohodu, který leží na opačném konci spektra tarifů. Tarif Na pohodu lze pořídit bez závazku za 599 Kč/měsíc nebo na 12 měsíců za 499 Kč/měsíc. Za časté volání a SMS víc nezaplatíte, z ceníku zmizelo omezení na 5000 volných jednotek.

GoMobil Na pohodu

GoMobil také přidal zajímavou variantu slev. Ač je Na pohodu neomezený tarifní paušál, pokud ho v nějakém období nebudete příliš využívat, operátor vám sleví z částky 499 Kč/měsíc až 300 Kč. Sleva je odstupňována podle míry využívání tarifu, více v jednoduché tabulce.

Jinými slovy, minimální měsíční plnění při případném předčasném ukončení smlouvy je pouze 199 Kč. GoMobil jde dál: jakmile uplyne závazková doba 12 měsíců, přepne se smlouva automaticky na bezzávazkovou, přičemž měsíční sleva zůstane zachována. I to se nám líbí.