Virtuální mobilní operátor Nej.cz nabízí 500 volných minut, 50 SMS a 4 GB dat za 389 Kč měsíčně nebo 15 GB mobilních dat za stejnou cenu. Všechny mobilní tarify Nej.cz zahrnují volání a textové zprávy ve vlastní síti zdarma. 

Nej.cz s.r.o. investiční skupiny Kaprain s loňskými tržbami cca 700 mil korun patří k největším českým telekomunikačním společnostem. Poskytuje mobilní a pevnolinkové služby včetně internetové a kabelové televize. Skupina letos mj. vydražila frekvence mobilních sítí v pásmu 5G, uskutečnila řadu nákupů místních poskytovatelů a jedná o koupi provozovatele Netboxu a IPTV Kuki, čímž by obsluhovala až 300 tisíc zákazníků.

Nej.cz jako virtuální mobilní operátor v síti O2 nabízí tři řady mobilních tarifů, kterými cílí na všechny zákaznické skupiny: řada NejSURF je určena pro ty, co žádají mobilní data, řada NejMOBIL jsou univerzální mobilní tarify a NejFREE poslouží náročným uživatelům neomezeným voláním a SMS a vysokými objemy dat.

I nejlevnější mobilní tarify Nej.cz zahrnují neomezené volání a SMS ve vlastní síti operátora a mohou tak být přitažlivé pro rodiny nebo malé firmy. Ceny začínají na 99 Kč, za které ke službám v síti dostanete 50 minut s 250 MB dat nebo 1 GB dat.

Operátor dokáže nabídnout na české poměry zajímavé ceny: 15 GB dat za 389 Kč měsíčně je jedna z nejlepších cen na trhu. Podobně působí tarif NejMOBIL 500, který obsahuje 500 volných minut, 50 SMS a 4 GB dat pro běžné užívání. Nej.cz také udává na virtuála vysokou rychlost mobilního internetu 150/55 Mbit/s.