Mobil od ČEZ má akční nabídku prakticky neomezeného mobilního tarifu za 299 Kč měsíčně. Výhradně pro vlastní zákazníky odebírající elektřinu nebo plyn. Mobilní data nejsou zahrnuta, např. s 3 GB dat zaplatíte 559 Kč měsíčně. Akce trvá do 30. června a snížená cena platí pouze 1 rok.

V květnu přišel Mobil od ČEZ s akční cenou tarifu Volání do všech sítí, který zahrnuje neomezené volání do všech mobilních a pevných sítí v ČR a k němu 2000 volných SMS. Cena 299 Kč/měsíčně je o 101 Kč nižší než běžných 400 korun. Zkrácené podmínky nové akce Mobilu od ČEZ najdete zde.

Bezzávazkový tarif Volání do všech sítí je bez mobilních dat, ta lze přikoupit podle následující tabulky.

Nevíme, na kolik akci dotuje státní energetická společnost ČEZ soukromému operátorovi O2, v jehož síti působí a shání mu zákazníky, dodatečná platba ze společné kapsy státní akciovky je však pravděpodobná.

Na co si dát pozor? Před využitím nabídky doporučujeme přezkoumat ceny elektřiny a plynu ČEZu, abyste neušetřili stovku měsíčně za mobil, a nedopláceli tisíce za energie. Zvýhodněný tarif je vázán na odběr energií a nezůstane v nabídce virtuálního operátora trvale, jen do 30.6. Zvýhodnění platí pouze 1 rok, pak se cena automaticky vrátí na 400 Kč/měsíc.