Programový obsah O2 TV se rozšířil o přenosy z evropských fotbalových lig včetně nejvyšší anglické soutěže Premier League.

Společnost O2 se dohodla s mezinárodní skupinou CANAL+ na zařazení stanic CANAL+ Sport a CANAL+ Action do nabídky O2 TV. Z anglické Premier League nabízí stanice CANAL+ Sport každý hrací víkend pět až šest nejatraktivnějších utkání. Do konce sezony odvysílá 190 přímých přenosů, první uvidí diváci O2 už zítra.

Nové sportovní kanály jsou od 13.9.2023 součástí tarifů O2 TV Stříbrná, O2 TV Zlatá a O2 TV Business. V rámci kampaně přidá O2 do konce listopadu stanice CANAL+ Sport, Canal+ Action (plus Arena Sport 1 a Arena Sport 2) i do tarifu O2 TV Sport Plus, zatím bez změny ceny.

Omezená doba akční nabídky bohužel naznačuje, že si uživatelé tarifu O2 TV Sport Plus od prosince nejspíš připlatí nebo budou muset přejít na tarify O2 TV Stříbrná a Zlatá, které jsou výrazně dražší (499 a 799 Kč/měsíc). Mohou se ale poohlédnout u konkurence (T-Mobile, Skylink, freeSAT), která Premier League na Canal+ vysílá od loňského roku.