T-Mobile následuje Vodafone a slibuje nejen na léto dvojnásobek dat a prázdninový dobíjecí bonus. 10 GB dat dostanou uživatelé Twist karet za cenu 5 GB. Při dobití alespoň 250 Kč získají zákazníci T-Mobilu ještě 25% kreditu navíc.

T-Mobile nechce zůstat pozadu za Vodafonem a připravil akci pro majitele předplacenek Twist spočívající ve zdvojnásobení dat středně objemného tarifu. Uživatelé předplacených karet tak pořídí 10 GB dat za cenu 5GB balíčku, ovšem s malým háčkem.

Zlevněný balíček 10 GB dat je možné aktivovat do 28.7. Zaplatíte za něj namísto 599 Kč o 150 Kč méně, 449 Kč. Dokud si balíček nevypnete, budete každý měsíc surfovat za sníženou cenu. Suma sumárum, předražená data T-Mobilu zůstanou drahá i po slevě a z předplacenky dělá operátor paušální datový tarif. Vynecháte měsíc, a šup, cena vyskočí zpátky na 599 Kč.

T-Mobile do konce července nabízí také 25 % kreditu navíc, a to při dobití ve svých prodejnách, platební kartou na webu t-mobile.cz nebo v mobilní aplikaci Můj T-Mobile. Bonusový kredit lze využít na volání, SMS či data a platí 30 dnů. Minimální výše dobití v aplikaci je 250 Kč. K získání bonusu pomocí ostatních způsobů dobíjení musíte doplnit nejméně 350 Kč.