Vánoční nadílka Vodafonu má trvat rok. Začíná zítra a zákazníci s tarifem i předplacenou kartou dostanou na každý měsíc po celý rok sedm denních Vodafone Passů z kompletní nabídky, která zahrnuje Video, Music, Social, Chat a Cloud Pass.

Po rádobynadílkách T-Mobilu a O2 přišel se svou troškou do mlýna i Vodafone. Na jednu stranu uznejme, že je jediným z povedené trojky, který svým zákazníkům cosi dá, aniž by předtím hodně žádal. Na druhou stranu, dárkem operátor popularizuje datové služby Vodafone Pass, za které si k drahým mobilním datům ještě připlácíte. Odtud i plyne, že přes oslavné ódy Vodafonu se Passy zřejmě moc neujaly.

Od 19. listopadu do 20. ledna 2019 si mohou zákazníci v samoobsluze Můj Vodafone vánoční dárek aktivovat. Je jím Vodafone Pass na jeden den (novinka) na celkem 84 dní. Vodafone Pass je služba pro neomezené mobilní připojení k internetu prostřednictvím aplikací: Netflixu, Facebooku, Spotify atd. Zákazníci si mohou jako bezplatný dárek vybrat kterýkoliv denní Pass s aplikacemi pro Video, Music, Social, Chat nebo nový Cloud Pass.

Odkaz v aplikaci Můj Vodafone/Nabídky

Denní balíček Vodafone Pass půjde od 19. listopadu aktivovat každý měsíc 7x na jeden den, a to po celý rok až do 18. listopadu 2019, celkem 84x. Nabídka platí pro firemní i domácí uživatele s paušálními tarify i předplacenými kartami. Obchodní podmínky Vodafone Passu říkají, že službu lze používat pouze k tarifu s aktivním datovým balíčkem a pokud data v měsíci vyčerpáte, skončí také Pass, i když je zadarmo. Podmínky dárku tady.

Na dárek bude upozorňovat vánočně dětinská kampaň: "Poselství, které letošní vánoční kampaň Vodafonu přináší, spočívá v tom, že kouzelné okamžiky, chvilky štěstí a pohody nemusíme zažít jen o svátcích, ale můžeme je zažívat po celý rok. Milí, štědří a pozorní ke svým blízkým a vůbec k sobě navzájem by lidé měli být každý den." Amen.