U O2 koupíte tarif s neomezeným voláním a SMS a 10 GB dat se slevou 149 Kč. Sleva prý vydrží pořád. Vodafone dávkuje zvýhodněné tarify v týdenních intervalech a jsou určeny pro držitele předplacených karet operátora. U něj sleva po půl roce zmizí.

O2 nabízí ve slevě do konce roku tarif FREE+ Bronzový s neomezenými hovory a SMS včetně 10 GB dat za 549 Kč/měsíčně. Ke každému nově sjednanému tarifu zákazník získá také slevový kupon na 1000 korun. Poukaz lze využít na vybrané přístroje z nabídky O2: telefony, sluchátka O2 pods+ nebo multinabíječky O2 Power HUB.

Před koupí si raději ověřte ceny obdobného hardwaru jinde a nekupujte podle výše slevy, ale skutečně zaplacené částky, a to včetně tarifu za delší období. Ten bývá zpravidla nejvyšším výdajem. Jste-li již zákazníkem O2, zůstaňte v klidu: sleva platí jen pro nové.

Vodafone jde na vánoční slevy letos jinak. Bude je odhalovat a nechávat mizet postupně po týdnech. Týkají se zákazníků, kteří ještě používají předplacené karty operátora nebo zabloudí ve vánici vodafonních slev. Takzvané dárky roztají po půl roce jak sníh.

Další dávka vánočního štěstí od Vodafonu se otevřela 5.12.: SIM karta za 399 Kč s bídným neomezeným voláním ve vlastní síti Vodafonu (aby ho to nic nestálo) a 1,5 GB dat. Po půl roce platíte 139 Kč každý měsíc a minuta volání nebo SMS nebo 10 MB dat je za 3 Kč. No nekupte to.

Hrdinové vánočních spotů Vodafonu jsou prý senioři. Mohou např. dostat slevy na zařízení až 5000 korun (u telefonu Samsung Galaxy Z Flip4 za 27201 Kč dokonce 7000 korun!). Nabídka pro mrznoucí seniory jako dělaná.