Červený operátor vylepšil balíčky dat k předplacené kartě. Za stejné ceny jako dříve obdržíte 500 MB namísto 150 MB, objem 500 MB vzrostl na 1,2 GB a 1,5 GB povýšilo na 3 GB.

Vodafone vydal 25. srpna nový ceník. Nejvýraznější změna spočívá ve dvojnásobném až trojnásobném navýšení objemu mobilních dat v balíčcích zavedených v loňském červnu k předplaceným kartám. Ceny přitom zůstaly stejné jako před rokem. Čistě hlasové balíčky Vodafone ponechal beze změn.

V první tabulce jsou nové datové a SMS balíčky (ceny za lomítkem bez DPH). Balíčky lze jako vždy pořídit jednorázově na 30 dnů nebo s automatickým obnovováním každý měsíc (varianta FIX). Za dokoupení dat zaplatíte jednotných 49 Kč za 250 MB bez ohledu na základní objem.

Ve druhé tabulce jsou aktuální ceny a obsah balíčků komplet zahrnujících i neomezené volání v síti Vodafone nebo do všech sítí ČR.

Nové balíčky by mohly zatraktivnit předplacené karty Vodafonu uživatelům, kteří nechtějí nebo si nemohou pořídit paušální tarify hrazené "na fakturu."